private meeting  photo set up.jpg
ScreenHunter 167.png

Ula

Zdrojkowska

ScreenHunter 167.png

Urszula Zdrojkowska  - Manager restauracji

 

W świcie gastronomii jestem od 18 lat. Od zawsze branża ta mnie interesowała i  była moim hobby. Skończyłam Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Moja przygoda z gastronomią zaczęła się od prowadzenia własnego hotelu pod Białymstokiem. Gdy stamtąd odeszłam pracowałam jako menager w dwóch białostockich lokalach i przez 4,5 roku prowadziłam własną restaurację. Przez ten czas nauczyłam się zarządzania ludźmi, zasad współpracy, markertingu. Dzięki tej pracy nawiązałam ciekawe kontakty w branży gastronomicznej. A oprócz tego mam nietuzinkowe pomysły, których nie boję się realizować. W Horyzoncie pracuję od marca bieżącego roku. Do zobaczenia w Horyzoncie:-)

ScreenHunter 191.png

Zamknięte

W pełni zarezerwowane

_MG_4921 kopia-Lr.jpg

Świętuj swoje urodziny w Horyzoncie

Eliza Markiewicz – 

Manager Gospodarz

 

Na co dzień mama 2 dzieci oraz agent nieruchomości. W przypadku obu zawodów mam uczucie, że wszystko to jest związane z super organizacyjnymi umiejętnościami. 

 

Często słyszę od przyjaciół, że posiadam naturalną umiejętność łączenia ludzi, wspierania ich oraz motywowania. Myślę, że coś w tym jest. Uwielbiam być wsród ludzi, wtedy czuję się jak ryba w wodzie. 

 

Po przejęciu przez mego męża restauracji HORYZONT, pomyślałam, że jest to dla mnie idealna szansa na połączenie i sprawdzenie wszystkich moich umiejętności: organizacyjnych i motywacyjnych. A wszystko to w znakomitej oprawie Food Experiences pochodzącej z najlepszego zespołu kucharzy w Białymstoku. Mam nadzieję, że wkrótce Cie tu powitam.

20171001_132343_edited.jpg

Finger food

2 osoby / 150zł
4 osoby / 250zł
6 osób / 300zł
8 osób / 450zł
Przy zamówieniach cateringu powyżej 8 osób zapraszamy do kontaktu z Nami celem omówienia szczegółów.

Forma realizacja:

Możliwy odbiór osobisty

Dowóz

Dowóz + obsługa kelnerska cateringu


Zamówienia pod nr telefonu: 694 975 360

Waiter wanted short.jpg
Ewelina Sulima
ewelina@daze.pl   |   577 210 217
Brak dostępnych miejsc!