ScreenHunter 1410.png

Peter Vrochopoulos

Postrzegam siebie jako urodzonego Szefa Kuchni, który podąża za swoją życiową pasją.

Urodziłem się w Ameryce, w bogatej kulturowo, greckiej rodzinie.

Przygodę w gastronomii rozpocząłem w wieku 12 lat zdobywając doświadczenie w piekarni, kolejnym krokiem była praca w jednej z restauracji mojego ojca na Florydzie.

Po latach działalności w swojej restauracji na Daytona Beach, zdecydowałem się opuścić Florydę. Udałem się do Dużego Jabłka w Nowym Jorku, gdzie przez wiele lat rozwijałem swoje umiejętności zawodowe w restauracji „The Tavern on the Green”, by po latach poznać i ożenić się z … moją polską żoną Kasią.  Wtedy też razem z naszymi dziećmi postanowiliśmy przeprowadzić się do Białegostoku, by rozpocząć nowe życie bliżej rodziny mojej żony w stolicy Podlasia.

Teraz dzięki mojej miłości do Polski odkrywam coraz więcej nowych składników, których używam łącząc kuchnię lokalną i międzynarodową.

Obecnie restauracja Horyzont stała się moim drugim domem i to tutaj jako Szef Kuchni serwuję harmonijne i bogate w smak dania w akompaniamencie dobrego wina.

Moja wizja Horyzontu to stworzenie miejsca idealnego do spotkań zarówno towarzyskich jak i biznesowych. Miejsca pełnego smaku, dobrej energii i swobodnej atmosfery.

Razem z moim zespołem gwarantujemy Wam niezapomniane doświadczenia, do zobaczenia w Horyzoncie!

Peter Vrochopoulos, Szef kuchni

ScreenHunter 1412.png
ScreenHunter 1411.png
ScreenHunter 1413.png